Realizat de Teamnet Dedalus, www.teamnet-dedalus.ro

ALTE COMPARTIMENTE | Spital Ilfov | Spitalul Judetean de Urgenta din Ilfov

021.324.33.12

CENTRALA   SPITAL

Farmacie
Sterilizare
Bloc Operator
Laborator analize medicale

Numele si prenumele medicului, Functia si gradul profesional/competentele si supraspecializarile, program de lucru:

Kovacs Diana Emilia Medic primar laborator Laborator Analize Medicale 8,00 - 15,00

Radu Lavinia Mioara Medic specialist medicina de laborator Laborator Analize Medicale 8,00 - 15,00

Laborator radiologie si imagistica medicala

Numele si prenumele medicului, Functia si gradul profesional/competentele si supraspecializarile, program de lucru:

Bucur Viorel Dorin Medic primar radiologie, competenta in Echografie generala, senologie imagistica, imagistica prin rezonanta magnetica, tomografie computerizata Laborator Radiologie 2 ture 8,00 - 14,00 14,00 - 20,00

Istratescu Silviu Horia Medic primar radiologie, competenta in Echografie generala, senologie imagistica, imagistica prin rezonanta magnetica, tomografie computerizata Laborator Radiologie 2 ture 8,00 - 14,00 14,00 - 20,00

Laborator de recuperare, medicina fizica si balneologie (baza de tratament)

Numele si prenumele medicului, Functia si gradul profesional/competentele si supraspecializarile, program de lucru:

Apostol Laura Isabela Medic specialist RMFB Sectia Cl. RMFB 8,00 - 14,00

Bacos Andreea Renata Medic specialist RMFB - competenta in Urgente prespitalicesti Sectia Cl. RMFB 8,00 - 11,30

Vasilescu Oana Maria Medic primar RMFB Sectia Cl. RMFB 8,00 - 14,00

Firan Florentina Carmen Medic primar RMFB Sectia Cl. RMFB 8,00 - 14,00

Tirna Iuliana Medic primar RMFB Sectia Cl. RMFB 8,00 - 14,00

Serviciul de anatomie patologica

Numele si prenumele medicului, Functia si gradul profesional/competentele si supraspecializarile, program de lucru:

Mirea Gratiela Carmen Medic specialist anatomie patologica Serviciul de Anatomie Patologica 8,00 - 14,00

Jianu Valeria Liliana Medic primar anatomie patologica Serviciul de Anatomie Patologica 6 ore 8,00 - 14,00

Marcu Madalina Lucia Medic primar anatomie patologica, Doctor in Medicina Serviciul de Anatomie Patologica 6 ore 8,00 - 14,00

 

- Compartiment citologie

- Compartiment histopatologie

- Prosectura

Serviciul de medicina legala (SML)

Numele si prenumele medicului, Functia si gradul profesional/competentele si supraspecializarile, program de lucru:


Malinescu Bogdan Ionut, Medic primar medicina legala Doctor in medicina SML 8,00 - 14,00
Ulea Razvan Catalin, Medic primar medicina legala SML 8,00 - 14,00
Stefanescu Corina, Medic primar medicina legala Doctor in medicina SML 8,00 - 14,00

Laborator de explorari funtionale
Compariment de prevenire si control al infectiilor nozocomiale
Cabinet oncologie medicala

Numele si prenumele medicului, Functia si gradul profesional/competentele si supraspecializarile, program de lucru:

Berghea Marilena Roxana Medic specialist oncologie medicala Sectia Oncologie Medicala Spital si Ambulatoriu Luni, Miercuri 9,00 - 12,00 Marti, Joi 12,00 - 15,00 Vineri 9,00 -12,00 sau 12,00 - 15,00 contratura cu dr. Tudosescu D.

Tudosescu Daniela Andreea Medic primar oncologie medicala Sectia Oncologie Medicala Spital si Ambulatoriu Luni, Miercuri 12,00 - 15,00 Marti, Joi 9,00 - 12,00 Vineri 9,00 -12,00 sau 12,00 - 15,00 contratura cu dr. Berghea R.

Cabinet diabet zaharat, nutritie si boli metabolice

chirurgie.jpg Numele si prenumele medicului, Functia si gradul profesional/competentele si supraspecializarile, program de lucru:

 

Enculescu Dan Anton, Medic primar diabet zaharat, nutritie si boli metabolice, Cabinet Diabet zaharat, nutritie si boli metabolice, 8,00 - 15,00 sau 13,30 - 20,30


Cabinet planificare familiala

ati.jpg Numele si prenumele medicului, Functia si gradul profesional/competentele si supraspecializarile, program de lucru:

Blaja Dorina Maria, Medic specialist medicina generala, competenta in Planificare Familiala, Cabinet Planificare Familiala, 
8,00 - 15,00 sau 13,00 - 20,00

Centrul de sanatate mintala (CSM)

Numele si prenumele medicului, Functia si gradul profesional/competentele si supraspecializarile, program de lucru:

Danciu Anca, Medic primar psihiatrie CSM 8,00 - 15,00
Pasoi Doina Georgelia Lacramioara, Medic specialist psihiatrie CSM 8,00 - 15,00 12,00 - 19,00
Cheoseaua Cristina, Medic specialist psihiatrie CSM 8,00 - 15,00 12,00 - 19,00

Nucleu de cercetare

 Numele si prenumele medicului, Functia si gradul profesional/competentele si supraspecializarile, program de lucru:

Al Jashi Isam Medic primar obstetrica ginecologie, competenta in  Colposcopie, Echografie o.g., Chirurgie laparoscopica ginecologica   Nucleu Cercetare 8,00 - 15,00

Medicina materno-fetala

Numele si prenumele medicului, Functia si gradul profesional/competentele si supraspecializarile, program de lucru:

Olteanu Maria Cristina Medic specialist obstetrica ginecologie, competenta in ultrasonografie O.G. Colposcopie Compartiment Medicina Materno Fetala 8,00 -13,00 1 ora contravizita

Dragu Roxana Medic primarobstetrica-ginecologie, competenta in Echografie obstetricala si ginecologica: Colposcopie; Reproducere Umana Asistata Compartiment Medicina Materno Fetala 8,00 -13,00 1 ora contravizita

Bernevig Mihaela Medic primar obstetrica-ginecologie, competenta in ultrasonografie obstetricala si ginecologica, Tratamentul Infertilitatii Cuplului si Reproducerea Umana Asistata, Colposcopie Compartiment Medicina Materno Fetala 8,00 -13,00 1 ora contravizita

Massawi Tarig Medic primar obstetrica-ginecologie,competenta in Ultrasonografie Obstetricala si Ginecologica, Managementul Serviciilor de Sanatate, Tratamentul Infertilitatii Cuplului Si Reproducerea Umana Asistata Compartiment Medicina Materno Fetala 8,00 -13,00 1 ora contravizita